Osmý díl Hrajeme s Alim: 1 000 věcí, co mě serou, a konečně nějaký fešák

Obrázek uživatele KarelR
Hrajeme s Alim - Ali a jeho parta
Zdroj: Prima COOL

Osmá epizoda Hrajeme s Alim představí hned dva zajímavé hosty. Nejdřív, na pozvání Veroniky, mezi chlapce přijde Michael Marek, finalista soutěže Muž roku, aby je důsledně poučil o tom, jak se chovat a jak ne. Zvlášť k ženám. Vzhledem k tomu, že nový přírůstek do Aliho party, Jakub Ducháč z kanálu Erem Movie, přijde na přednášku o etiketě v trenkách, v domnění, že půjde o promenádu v plavkách, asi všichni tušíme, že Michal před sebou bude mít takřka životní zkoušku. Ale uvidíte sami.

Druhým hostem bude Petr Cífka alias Curvekiller, spoluautor hejterské bible 1 000 věcí, co mě serou, která z původně zábavného blogu došla až knižního zpracování. Ali s ním pokecá o jeho knize a Curvekiller se vyjádří i k tomu, jaký hejt plánuje na YouTubery, kteří jeho ostrému jazýčku zatím unikali. Na pěsti ovšem tentokrát nedojde a namísto toho si Curvekiller zahraje simulátor internetového trolla Social Justice Warriors. 

Jinak můžete čekat obvyklý mix bláznivé zábavy, srandovních games a nejzajímavějších videí, které hoši vytáhli z těch nejdivnějších koutů internetu – včetně satanistické pecky Lucius II nebo nového destrukčního hitu Besiege.

Hrajeme s Alim je nový, volný formát, který se snaží představit osobnosti internetu a zajímavá témata v autentických situacích. Je mixem moderní bláznivé zábavy bez zábran, která svůj domov mohla najít jen na televizi Prima COOL. Premiéra osmé epizody bude 28. března ve 14.10.