Nejnovější Top Gear je tu!

Top Gear XVIII - Obrázek 7

Tento pátek přisviští na Prima COOL premiérová 18. série oblíbeného Top Gearu. Jako vždy můžete slavný motoristický magazín sledovat každý pátek od 20.15.

Série obsahuje nejen sedm pravidelných dílů, ale i jedinečný indický speciál. Navíc se příznivci domácí Fabie dočkají velmi netradičního závodu českého vozu proti něčemu, co ani zdaleka automobil nepřipomíná.

 
Nezaměnitelný Top Gear je zpátky a s ním aktuální díly z přelomu let 2011 a 2012. Jaké absurdní situace nás čekají v 18. sérii? Trojice neohrožených moderátorů se v úvodním speciálu ve třech ojetinách vydá napříč Indií. Čeká je dlouhá cesta, na ní indičtí řidiči a Himálaje. Navíc se pokusí zlepšit obchody mezi Británií a Indií. Budou propagovat britské výrobky, a to způsoby, které si sami vymyslí. Jednou z nejlepších reklam bude pochopitelně i využití zmíněných vozů.

 
Kromě speciálu se však diváci mohou těšit také na další nápadité reportáže a neuvěřitelné řidičské dovednosti moderátorů. Své přednosti předvedou například při průjezdu Itálií, kde se zdrží v Římě a na jedinečných okruzích v Imole a Nardo. Navíc ukážou špičku mezi posledními supersporty – Lamborghini Aventador, McLaren MP4-12C a Noble M600. S Richardem nás dostane kouzlo závodů Nascar a Jeremy s Jamesem se vydají do Číny, která hodlá za pět let prodávat vozy celému světu.

 

Více o pořadu se dozvíte ZDE

 

Vedle řidičského oprávnění a obdivuhodné výmluvnosti vlastní moderátoři i slušnou dávku fantazie. Jeremy a Richard odkryjí své filmařské ambice a pokusí se natočit akční honičku. Každý se s natáčením vypořádá po svém. Jako vždycky… Trojice se rovněž pokusí o výrobu terénních vozítek pro handicapované a prověří je v souboji s nezdolnými vojenskými dopravními prostředky. Neobvyklých vozů je ale na světě habaděj. Top Gear předvede auta, která mají letecký motor, a tak jedinečný vzhled, sílu a zvuk, že to vyrazilo dech i matadorům pořadu.

 
Ani v této řadě magazínu nebudou chybět hosté. Mezi i pro nás známými tvářemi najdeme třeba Matta LeBlanca, známého jako Joey Tribbiani ze seriálu Přátelé, či herce Matta Smithe. Pořad rovněž navštíví kytarista a hudebník Slash. Člena kapely ACDC Briana Johnsona pak například uvidíme, jak pomáhá s testem elektromobilu jménem Fisker Karma.

 
Co by to ale bylo za Top Gear, kdyby se v každém z dílů neobjevilo nějaké porovnání vozů nejrůznějších tvarů a značek? Tak se příznivci testů mohou mimo jiné těšit v pátém díle i na závod mezi Škodou Fabií S2000 s Tonim Gardemeistrem za volantem a jedinečným tryskovým mužem – Yves Rossym.

Anketa

Máte rádi Top Gear?