Nedělní večer má vše od agentů po zombíky

Bournův mýtus
Bournův mýtus
Zdroj: fanpop.com

Bournův mýtus, Drákula i Živí mrtví. Konec týdne bude náležitě propečený.

Říká se, že poprvé je všechno nejhorší - v neděli večer se však Jason Bourne (Matt Damon) ve svém druhém filmu přesvědčí, že je to lež jako věž.

Zatímco na konci Agenta bez minulosti, prvního filmu páně Bourna, jsme jej zanechali uniknuvšího před CIA a happy endově zaláskovaného, ve filmu druhém se vše mění.

Vrahouni placeni zlými nezmary CIA i dalšími filuty (v hlavní roli Karl Urban) ho našli a připravili o to poslední, na čem mu ještě záleželo, krásnou Franku Potente.

On se z toho však nepotento a rozhodne se jim to v plné síle vrátit – to celé v překvapivě civilním, realistickém a brilantně zrežírovaném akčním Bournovu mýtu, startujícím ve 20:00!

pic

Bournův mýtus - trailer

Bournův mýtus

Večer plný pomsty nekončí, ve 22:20 na vás totiž čeká krvesaj Drákula! Jeho osmý díl se sympatickým názvem Přijď zemřít představí nejen kulminaci problémů běžných smrtelníků, ale i návrat Drákuly do londýnských ulic.

Zatímco Harken, Grayson či Van Helsing tak řeší zápletky jako vytržené z melodramatické mýdlové opery (kterou však působní Drákula v podstatě byl), Drákula s tváří Jonathan Rhyse Meyerse se znovu objeví v městě královny Viktorie, aby na kůl přišpendlil trojici zloduchů, kteří šli po krku jeho Mině...

Do finále seriálu přitom zbývají jenom dva další díly, těšit se tak můžete na všeobecné vyvrcholování řady zápletek. A nejenom těch!

Drákula - upoutávka 15s

Drákula - upoutávka 15s

A konečně ve 23:20 se šestým dílem předvede i reprízovaná první řada Živých mrtvých. Ačkoliv v ní nepůjde o pomstu, depresivnímu vyznění se nevyhneme. Díl se totiž jmenuje TS-19 a nápadně se odlišuje od původního komiksu The Walking Dead.

Epizoda se odehrává v luxusní laboratoři Centra pro kontrolu chorob, kde se poslední přeživší vědec snaží zvrátit zombie infekci. Spolu s Rickovými přeživšími na to však má jenom omezený čas, laboratoř se totiž chystá preventivně vyhodit do luftu. Vzhledem k existenci dalších dílů vám už teď může být jasné, jak to s nalezením protilátky dopadne...

Epizoda je posledním dílem 1. řady a tvůrci ji vymysleli jako připomínku publiku, že v tomhle seriálu o nalezení zázračných spásných řešení na poslední chvíli skutečně nepůjde.

 

Článek

Živí mrtví grafika Foto: archiv Prima COOL

Živí mrtví jsou zpět! Pusťte si je na PrimaPLAY!

COOLtovní seroš je zpět! Každou neděli ve 23:00 teď na COOLu vysíláme reprízu první řady seriálu Živí mrtví (Walking Dead) a pokud v tu dobu už spíte, můžete si je přehrát...

Článek

Agent bez minulosti Foto: analoghype.com

Poznejte Bourneovu trilogii na Prima COOL

Zapomeňte na Jamese Bonda – skutečné špionážní operace se mnohem více podobají trampotám Jasona Bourna. Ačkoliv oba agenty spojují stejné iniciály, ve skutečnosti se...

Článek

Bournovo ultimátum Foto: deviantart.com

Bourneova realita aneb Historie vymývání mozku

Jak daleko měly reálné programy na ovlivnění lidské mysli k fikci?

Článek

Bournův mýtus

Bournův mýtus – cool recenze!

Je vrah. To je jistota. Bohužel tato informace je to jediné, co ví. Matt Damon alias Jason Bourne je nucen povstat a zmasakrovat dalších pár lidí. V sobotu ve 20.00 na...

Článek

Van Helsing  Foto: cdn.bloody-disgusting.com

Kultovní horory: Van Helsing, Drákula a ti druzí

Proč i dnes zbožňovat klasické horory?

Článek

Drákula - leganda znovu ožívá! Foto: www.myhomecinema.org

Seriál Dracula – každou neděli na COOLu!

Přichází nepozván, odlétá napapán. Nový seriál plný naostřených tesáků startuje v neděli večer na Prima COOL.