Nečekaná změna směru! Nové Call of Duty se najednou líbí všem

Call of Duty: Black Ops III
Call of Duty: Black Ops III
Zdroj: Activision

Nadávat na Call of Duty je takřka společenská nutnost. Zlá velká korporace Activision si drze dovoluje vydávat každý rok tu stejnou střílečku, chce za ni dokonce peníze a hádejte co – příběh v ní vždycky stojí za starou bačkoru. Dobře, konec ironie, pravdou totiž je, že nové Call of Duty: Black Ops III má poměrně solidní šanci zalíbit se i těm, kdo už nad sérií zlomili samopal.

Přitom stačilo jediné – přidat podporů modifikací – a hle, hra se drápe žebříčky oblíbenosti a fanoušci se doslova rozplývají. Pro ty z vás, kdo nemáte příliš jasno v tom, co tyhle modifikace dělají a proč je všichni chtějí – jde v podstatě o schválenou úpravu hry v jakémkoliv směru, který použitý engine dovoluje. A vězte, že díky tomu už v celé řadě her vzniklo opravdu kvantum zajímavých modů, často i kvalitnějších, než je originální hra sama.

Jediným drobným problémem je to, že vývojáři nestihnou připravit podporu modifikací hned k vydání hry tento pátek. Než ale dohrajete kampaň a trochu se rozkoukáte v multiplayeru, mělo by být všechno ready.

Zdeněk Princ - facebookové stránky autora