Liška, Révai a spol. vyrážejí do Jižní Ameriky

Moto cestou necestou (4) - posádka hlavních aktérů
Moto cestou necestou (4) - posádka hlavních aktérů
Zdroj: Prima COOL

Těšte se na další sérii motkářského cestopisu Moto cestou necestou - tentokrát z opačné polokoule!

Po čtyřdílném seriálu Moto(s)poušť z Maroka 2010, šestidílném Moto cestou necestou z Turecka 2012 a šestidílném seriálu Moto cestou necestou Kavkaz 2013 se nyní můžeme těšit na Moto cestou necestou Jižní Amerika 2015.

Na pozim 2015 uvidíte na COOLu 6 dílů po 40 minutách, tedy celkem celkem 240 minut jihoamerického dobrodružství!

Výprava vyrazí ve složení - Egon Kulhánek, Pavel Liška a Jan Révai plus speciální host pro Jižní Ameriku – Hana Ptáčková. Na postu režiséra se osvědčil a zůstává Hynek Bernard, šestici mužů doplňují Aleš Němec a Tomáš Matějovský.

"Ze Santiaga de Chile poputujeme mj. přes Altiplano, poušť Atacama, největší solné jezero na světě Salar de Uyuni, úpatí And, nejvýše položené město na světě La Paz až po jezero Titicaca (a zpět). Projedeme se po území 3 států, Chile, Argentiny a především Bolívie," říká organizátor akce Egon Kulhánek.

Podívejte se na dvě reportáže VIP zpráv před odjezdem:

VIP - Pavel Liška odjezd

Video VIP zprávy: Pavel Liška na cestu na motorky přibral kromě kamaráda Révaie i... blondýnu!

Další z mnoha novinek je i ta, že poprvé nepojedou účastníci tripu na vlastních motorkách! Na místě si posádka pronajme motocykly BMW 1200 GS. Tyto, včetně „kufrů“ na bagáž a také doprovodné auto Toyota Prado převezme v Santiagu de Chile.

VIP - Pavel Liška a Jan Révai - Moto

Video VIP zprávy: Pavel Liska opět bere dráhu. S sebou do jižní Ameriky bere i kamarády Kulhánka a Révaie

Natáčení Moto cestou necestou – Jižní Amerika 2015 proběhne v termínu 29. 12. 2014 – 30. 1. 2015. Výsledný materiál uvidíte na podzim 2015 na Prima COOL.

Přátelé, držte se!

Článek

Team Moto cestou necestou Foto:

Moto cestou necestou: Kavkaz. O co j(e)de?!

V létě 2013 se uskutečnila třetí cesta ze série „MOTO CESTOU NECESTOU“, tentokrát na Kavkaz, tedy do Gruzie, Arménie a Azerbajdžánu, kterou absolvovali Pavel Liška, Jan...