Kolik mít dětí? Dvanáct do tuctu!

Steve Martin ve filmu Dvanáct do tuctu prostě poletí!
Steve Martin ve filmu Dvanáct do tuctu prostě poletí!
Zdroj: archiv Prima COOL

Kolik dětí vám přijde tak akorát? Jedno, dvě? A kolik byste jich ještě dokázali zvládnout? Tři nebo snad i čtyři? Prošedivělý sympaťák Steve Martin vám ve filmu Dvanáct do tuctu, v sobotu ve 20:00 na Prima COOL, ukáže, jak vypadá rodinná idylka s dvanácti potomky.

Tom Baker je ve svém životě docela spokojený. Jeho práce jako sportovního trenéra ho baví a doma na něj čeká opravdu velká rodina v podobě milující ženy Kate a dvanácti dětí. Říkáte si, že to číslo je prostě šílené? Dohromady to Tom s Kate docela dobře zvládají.

Jednoho dne ale Kate dostane dopis od prestižního nakladatelství, ve kterém se píše, že vydají její knihu a zvou ji na promotion akci do New Yorku. Nejlepším řešením by samozřejmě bylo sbalit celou rodinu a vydat se na výlet.

Jenže Timovi se ve stejnou dobu splní jeho sen v podobě trénování univerzitního mužstva a tak se celá rodina musí přestěhovat. Manželka si svoji příležitost také nemůže nechat ujít.

Dvanáct do tuctu - upoutávka 30s

Dvanáct do tuctu - upoutávka 30s

A tak je na Timovi, aby se postaral o všechny děti a uvedl rodinu do nového sousedství v tom nejlepším světle. Jak se s tímto nelehkým úkolem dokáže vypořádat, sledujte v sobotu ve snímku Dvanáct do tuctu ve 20:00 na Prima COOL.

Cítíte se tímhle jarním nestálým počasím vyčerpaní a něco na vás leze? Tak si udělejte čaj, vlezte si pod deku a pusťte si snímek Dvanáct do tuctu. Tahle bláznivá americká rodinná komedie je do tohohle ne úplně přívětivého počasí zkrátka ideální.

Dvanáct do tuctu - upoutávka 15s

Dvanáct do tuctu - upoutávka 15s

Pár důvodů proč tenhle snímek nevynechat:

  • v hlavní roli neuvěřitelně milý Steve Martin (Hlava rodiny 1,2, Burani ve městě, Trhák pana Bowfingera, Dům naruby)
  • v roli matky starostlivá a pečující Bonnie Hunt (Jumanji, Beethoven)
  • především slečny určitě ocení neodolatelného Toma Wellinga ve vedlejší roli (Smallville)
  • ani pánové nezůstanou ochuzeni díky půvabné blondýnce Hilary Duff (Moderní Popelka)
  • režie v rukou úspěšného Shawna Levyho (Líbánky, Růžový panter, Noc v muzeu)

 Klára Růžičková