Jedenáctý díl Hrajeme s Alim: Kluky sejme Petr Jákl

Obrázek uživatele KarelR
Dva proti Jáklovi? Výsměch!
Dva proti Jáklovi? Výsměch!
Zdroj: archiv Prima COOL

Hrajeme s Alim se přehouplo přes první desítku, a tak nám chlapci přichystali opravdu speciální díl plný překvapení. Už jen jméno hosta mluví za vše – Petr Jákl, režisér thrillerů Kajínek a Ghoul, který nedávno ovládl česká i americká kina. Těšíte se? Máte proč!

Prvním překvapením ale není host, nýbrž nová posila do jejich party, sympatická cosplayerka Bára a. k. a. Felan, která se hned zkraje představí v kostýmu z populární hry League of Legends. Bára se v pořadu Hrajeme s Alim bude objevovat pravidelně, což je něco, čehož možná už teď lituje, protože ji chlapci nejen poněkud neomaleně vyzpovídají, ale navíc pořádně vyděsí prankem, který připravili spolu s Petrem Jáklem.

S ním chlapci pokecají o všem, co je napadne, a jelikož jsou místy trochu natvrdlí, bude to pořádná sranda. A dál už je to tradiční jízda prdlých nápadů a bláznivin: někoho napadne změřit Petrův bicák, jiný ho zas vyzve na páku a následně se proletí po pokoji. Jelikož je ovšem Petr frajer a formát a naše partička ho svou prdlostí doslova nakazí, vyzve na oplátku chlapce na fight v bojové hře, a to dokonce s tím, že když prohraje, vypije tradiční nápoj ze všech nechutných věcí, který mu připraví Martin Rota.

Samozřejmě dojde i na obvyklá témata: hodnocení YouTube videí, tankový žebříček, hry tak divné, že vám v obýváku začne padat omítka, a zcela nově i exkluzivní premiéru videa, které pro tentokrát připravila oblíbená YouTube grupa FreakOut. Video se slibným názvem Filmy vs. Realita uvidíte v premiéře jen u Aliho.

Hrajeme s Alim je nový, volný formát, který se snaží představit osobnosti internetu a zajímavá témata v autentických situacích. Je mixem moderní, bláznivé zábavy bez zábran. Premiéra deváté epizody bude 18. dubna v 16.45 na COOLu.