GALERIE: Nejvíc SEXY české COSPLAYERKY? Vybrali jsme ty nejlepší!

Obrázek uživatele radek.londin@iprima.cz
Cosplayerek v Česku přibývá... Aleluja!
Cosplayerek v Česku přibývá... Aleluja!

Tahle zima bude HOT. Stačí sledovat, co podnikají vyhlášené české cosplayerky.

Možná, že je kolem sebe běžně nevídáte, ale věřte, že jsou mezi námi. Kdo? No přeci žhavé a mladé české cosplayerky, které se ve své zálibě zcela našly! Ačkoli cosplay u nás nemá žádnou velkou tradici, tyhle holky si s tím nelámaly hlavu a zcela správně prostě trend samy vytvořily. My jim za to skládáme hlubokou poklonu a mame fakt velké nutkání shánět se po jejich telefonním čísle...

Kdybyste zcela náhodou měli mírné pochyby, kdo jsou to cosplayerky, vězte, že jde, zkráceně řečeno, o povětšinou mladé ženy, které se čas od času rády zcela vžijí do postav z videoher či japonských manga komiksů. V současné době pak v tomhle ohledu velmi frčí fantasy onlajnovky jako třeba League of Legends, která je na rozmanitosti herních charakterů založena. A to je pro cosplay optimální.

cos2_ahri_grumpycait Foto:

Jasným důkazem, že je "převlékání" v Česku na vzestupu, je třeba cosplayerka, jíž možná znáte pod přezdívkou Grumpy Cait. Právě ta se přitom zhlédla v League of Legends. Tady ji ale můžete vidět jednoduše jako Kitty Cat Katarina.

cos3_gingercosplayer_izumi Foto:

Možná však dáte přednost její kolegyni Ginger Cosplayer, která nás osobně naprosto dostala jako Izumi Akazawa z mangy či anime Another. Neskutečná práce, nemyslíte?

cos4_ketrin Foto:

Zpátky do světa her nás pak vrátila Ketrin. Jak ona, tak její fotograf by zasloužili jedničkou s hvězdičkou za hravou koláž. Vy si však na děti v dětských bazénech dejte v příštích dnech o něco větší pozor...

 

cos1 skup Foto:

...nejlepší na tom všem je, že všechny tři slečny jsou skutečně české cosplayerky z masa a kostí žijící kolem nás. Budeme jim fandit a vy se teď již můžete těšit na mnohé další!

Bonus:

souxie_cosplay Foto:

A když se blíží ty Vánoce, máme pro vás menší dárek. Tím je propracovaný „cosplay“ Triss Merigold v podání Souxie Cosplay. Zahřeje u srdíčka co říkáte?

 

 

Ondřej Najman
eSuba.eu