Finále mistrovství světa v League of Legends již tuto sobotu!

Hitpoint - Worlds Banner

Celý svět se připravuje na sobotní finále světového šampionátu Worlds v nejhranější hře na světe League of Legends a my u toho nebudeme chybět!

Bitva o titul nejlepšího týmu planety a tučný šek na milion dolarů se odehraje mezi špičkovými korejskými týmy SK Telekom T1 a KOO Tigers v berlínské Mercedes Benz aréně před zraky více než desítky tisíc fanoušků.

Miliony diváků budou sledovat přímý přenos této obrovské herní údálosti po celém světě a díky Hitpointu se můžete těšit i na český komentář! O ten se postárá známa dvojice Petr "Xnapy" Jirák a Pavel "Mozilla" Klaban, kterou doplní na postu analytika úspěšný český hráč Štěpán "Baxtrix" Buchta.

Nezapomeňte si proto v sobotu od 12:00 naladit stream Prima Cool a Hitpoint, kde vypukne dlouho očekávaný zahajovací ceremoniál a samotný zápas bude odstartován od 13:00! Potvrdí nekompromisní SK Telekom T1 roli favorita a budou slavit historicky druhý titul ze šampionátu nebo překvapí KOO Tigers? Napište nám do komentářů, jak tipujete, že tento superzápas dopadne a komu budete v sobotu fandit!

Přímý přenos můžete sledovat zde:

 

Miliony diváků budou sledovat přímý přenos této obrovské herní údálosti po celém světě a díky Hitpointu se můžete těšit i na český komentář. O ten se postárá známa dvojice Petr "Xnapy" Jirák a Pavel "Mozilla" Klaban, kterou doplní na postu analytika úspěšný český hráč Štěpán "Baxtrix" Buchta.