Děsivácký pondělní večer na COOLu

Grimm
Grimm

V pondělí od 20.15 na COOLu startuje premiérová druhá půlka druhé řady strašidlákového seroše Grimm a Doggett se Scullyovou budou řešit záhadu v bostonském metru!

Grimm, urban fantasy seriál o moderním lovci čarodějnic (a dalších fantasy potvor nazývaných Weseni) se rozjíždí do druhé poloviny aktuální 2. řady. A věru se jedná o žhavý matroš...

Aktuální epizoda nese jméno Střet a v zámoří byla odvysílána teprve 8. března! A díky COOLu si ji můžete vychutnat sotva dva měsíce po jejím odvysílání.

Zanechal vás minulý díl Grimma v pochybnostech o dalším osudu vašich oblíbených gerojů? Neházejte flintu do žita, ve Střetu se vše pěkně vysvětlí!
Nick bude totiž čelit nejen kapitánu Renardovi, svému nadřízenému, jenž mu přebaluje vyvolenou dívku, a utajenému wesenskému šlechtici, ale zároveň bude i vyšetřovat čtyřnásobnou vraždu, ... kterou sám v minulé epizodě spáchal.

Milostně-nenávistný trojúhelník mezi Nickem, Renardem a Juliette přitom našemu démonobijci konečně odhalí i skutečnou totožnost a tvář Renarda – a fakticky nepůjde o pěkný pohled!

Premiérový Grimm můžete zastihnout už v pondělí od 20.15.

Akta X - Dana Scullyová
Akta X - Dana Scullyová

A kdyby vám ani to nestačilo, můžete hnedle po uklidňující pauze s Teorií velkého třesku (ve 21.20) plynule navázat dalším kůl dílkem, totiž 8. řadou Akt X.

V epizodě Medúza bude Doggett se Scullyovou řešit případ tajemné smrti v bostonském metru. Oběti cosi sežralo kus tělesné tkáně, přičemž na vyřešení celého hororu mají jen pár hodin, než se metro zase rozjede...

Děsivácký pondělní večer startuje čtvrthodinu po osmé.