Další hra od tvůrců Zaklínače vyjde už příští rok! Očekávejte ještě větší jízdu

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Zdroj: CD Projekt RED

CD Projekt zase válí!

Polské herní studio CD Projekt RED má u hráčů skvělou pověst. Jejich Zaklínač patří k tomu nejlepšímu, co lze na poli moderních RPG her hrát a plusové body sbírají také za svůj přístup k bonusovému obsahu. Není proto divu, že jejich další projekt - Cyberpunk 2077 - je v obrovském očekávání pod drobnholedem všech fanoušků, kteří ale měli původně čekat přinejmenším do roku 2017. Podle nových informací to však vypadá, že se urodí už v roce příštím.

Informaci do světa propálil německý server Gamereactor Germany, který údajně navázal kontakt s nejmenovaným zaměstnancem CD Projektu a získal potvrzení, že Cyberpunk cílí na příští Vánoce. Vyjít by potom měl vedle PC také na konzolích Xbox One a PlayStation 4, což je v porovnání s dosud zveřejněnými informacemi také novinkou.

Jediné, co stojí proti spekulaci, je několikeré vehementní ujišťování ze strany vývojářů, kteří v posledních několika měsících dávali jasně najevo, že se stále ve značné míře věnují třetímu Zaklínači a Cyberpunk nechtějí uspěchat. Jak to nakonec dopadne, se uvidí pravděpodobně v létě, držme si proto palce!

 

Zdeněk Princ - facebookové stránky autora