Čtvrtek: Noví Simpsonovi i Pěst plná hněvu!

Levák Bob bude velkej boss...
Levák Bob bude velkej boss...
Zdroj: archiv Prima COOL

Co nového čeká na žlutou rodinku, diváky TBBT a milovníky retro bitek? Uvidíme už po osmé na Prima COOL.

Čtvrtek je dost možná nejkrásnější den týdne – zbývá už jen jeden den do pátku, víkend stále zůstává zahalen nesmyslně vysokým očekáváním, a COOL vysílá premiérové díly Simpsonů!

Ty nadejdou naplnění dvojicí epizod ve 20:15 a 20:45. První nese jméno Muž, který modifikoval příliš mnoho a popíše nově objevené přátelství mezi Lízou a Levákem Bobem...

Druhý jménem Zima jeho spokojenosti ukáže příbytek Simpsonů poté, co se k nim musí nastěhovat starej, ukňouranej děda Simpson. A že to bude echt divné, dokazuje i druhý děj, v němž se Nelson skamarádí s Bartem!

 

To ale nebude vše, co večer nabídne. Jen co skončí česká premiéra Simpsonů, nadejde čas na šestou řadu Teorie velkého třesku! A tentokrát bude náš oblíbený seriál řešit... seriál.

Od 21:20 se totiž Sheldon dozví, že předčasně skončil jeho seroš Alphas, což není nic jiného, než Výjimeční, kteří nedávno na COOLu běželi rovněž!

Stejně jako vás i Sheldona nejspíše namíchl otevřený konec. Rozhodne se tak vyhledat hlavního scenáristu a zjistit, co se vlastně v Alphas dále plánovalo.

Článek

To jsou oni: Výjimeční! Foto:

Výjimeční přicházejí každý všední podvečer

Každý podvečer od pondělí do pátku teď nebude všední, ale výjimečný! Seznamte se s bratříčkem Heuréky a Skladiště 13. Nový sci-fi seriál Výjimeční (Alphas) vysíláme každý...

 

Dějiště velkolepého večera pak zakončíme touhou posilovat – od 21:50 se totiž za obrazovkou bude promenádovat Bruce Lee ve snímku Pěst plná hněvu!

Tu Leeho nynější postava, žák bojových umění Chen, nebude zatínat jenom pro samotný hněv. Rozhodne se totiž pomstít smrt svého mistra, jehož smrt způsobila konkurenční škola.

Cosi jako drsnější školní rvačka pak s úspěchem skončí k půlnoci, po níž ti nejdrsnější vlci budou moct nakoukávat původní znění čtvrtečního dílu The Big Bang Theory!

Článek

Pěst plná hněvu Foto:

Ve čtvrtek udeří cooltovní Pěst plná hněvu!

Nevysíláme na COOLu film měnící historii úplně každý den. Ale když už na to dojde, jde o něco převratného!

 

(lol)