Bylo na čase! SMITHERS konečně přizná, že je GAY

Obrázek uživatele radek.londin@iprima.cz
"Ehm, pane Burnsi, vím že to pro vás bude asi šok, ale..."
"Ehm, pane Burnsi, vím že to pro vás bude asi šok, ale..."

Celému Springfieldu už je to dlouhé roky jasné, přesto Waylon Smithers chodil dlouho okolo horké – teda spíš teplé – kaše.

Smithers konečně sebral odvahu a po dlouhých 26 sezonách Simpsonových, které čítají 575 epizod, kápne božskou. Prozradil to výkonný producent seriálu Al Jean v rozhovoru pro britský The Independent. "Ve Springfieldu už skoro všichni vědí, že je Smithers gay, samozřejmě kromě Burnse," vysvětlil.

Je úplně jasné, koho Smithers celou tu dobu bláznivě miluje. Hrdinou jeho divokých fantazií je samozřejmě jeho šéf Montgomery Burns. Ostatně už dříve označili scenáristé seriálu Smitherse jako burns-sexuála. Otevřené vyznání lásky svému bossovi nebude pro něj nic snadného a zabere mu dokonce celé dva díly. Dozvíme se taky, zda ze Smitherse padne tíha dlouho skrývaného tajemství, měl by totiž dostat v nové sezoně více prostoru než dřív.

Co myslíte, bude nakonec Smithersova láska naplněna? A bude to v náručí pana Burnse, nebo nakonec sebere odvahu hledat svou drahocennou polovičku jinde?

Článek

Simpsonovi běží na COOLu každý všední den v 18.50 a o víkendech v 18.30. A to rovnou tři díly za sebou!