Autosalonu dal groove DJ Robot!

DJ Robot
DJ Robot
Zdroj: Prima COOL

Do dalšího dílu našeho automobilového magazínu jsme pro výběr muziky tentokrát oslovili DJ Robota. Dívejte se ve čtvrtek ve 20:15 na Prima COOL nebo v sobotu v 7:55 na Primě!

Vždy dobře naladěný DJ Robot servíruje hudební koktejl plný hip hopu, funku, breaků a věcí, které jste patrně ještě nikde neslyšeli.

Mezi jeho oblíbenou music patří RJD2, Mark Ronson, IAM, DJ Shadow, Sniper či Black Grass. Od ledna 2008 působí na pražském Radiu DJ a potkat ho můžete na festivalech a v klubech po celé republice.

Vše o autech čtěte na iprima.autosalon.cz

A pozor! Během pořadu můžete vyhrát luxusní Mini Cooper cabrio k zapůjčení už na tento víkend zdarma!

 

V nejnovějším Autosalonu v reportážích zazní třeba:

Wood N Soo - Attack Jam

Nneka - Heartbeat

Verve - See-Line Woman (Masters At Work Remix)

SuperJam - Flow Dynamics

DJ Mischief - Flaming Chestrug

 

Článek

DJ Bigles Foto: Prima COOL

Do dalšího Autosalonu vybíral muziku DJ Bigles!

Další díl oblíbeného automobilového magazínu bude plný muziky z archivu DJ Biglese. Sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Prima COOL, v sobotu v 8:15 na Primě nebo si celý díl ...

Článek

DJ Flux Foto: FTV Prima

Autosalon je plný muziky od DJ Fluxe!

Originální pořad o všem, co se šustne ve světě aut – Autosalon –, uvidíte teď v premiéře každý čtvrtek na COOLu. A bude nově plný muziky od skvělých českých DJů.

Článek

DJ Maara Foto: Prima COOL

Nový Autosalon s muzikou od DJ Maary!

Do aktuálního dílu našeho automobilového magazínu jsme pro výběr muziky tentokrát oslovili zkušeného DJ Maaru. Dívejte se ve čtvrtek ve 20:15 na Prima COOL nebo v sobotu v ...