5 důvodů, proč byste si měli zahrát FIFA 16! Čekají vás tyhle revoluční změny...

Obrázek uživatele Petr Cífka
FIFA 16
FIFA 16
Zdroj: EA Sports

Letos to nejsou jen upravené soupisky!

Právě dnes vychází další ročník hry FIFA, který i letos svádí urputný souboj s konkurenčním Pro Evolution Soccer. A ačkoliv druhá zmiňovaná hra sbírá vysoké známky a po letech je opravdu zdatným soupeřem, také FIFA 16 toho má hodně co nabídnout. Nabízíme vám pět důvodů, proč se do jejího hraní pustit i tentokrát!

1) ŽENSKÉ TÝMY

Jasně, čím jiným bychom měli začít? FIFA letos nabízí možnost zahrát si za nejlepší ženské reprezentace a musíme uznat, že nedošlo jen na změnu modelů těch, kdo se prohání po hřišti. Vývojáři sledovali spoustu zápasů a ve výsledku se hratelnost od mužských zápasů diametrálně odlišuje. A schválně, najdete mezi oslavami tu za žlutou kartu?

FIFA 16 Foto:

 

2) FIFA ULTIMATE TEAM

Režim FIFA Ultimate Team je každým rokem populárnější a letos vývojáři přichystali jak upravený interface, tak novinku v podobě FIFA Ultimate Team Draftu. Vyberte si ty nejlepší hráče z nejlepších a ukažte ostatním, jak se tým plný hvězd shodne na hřišti.

FIFA 16 Foto:

 

3) ODZBROJUJÍCÍ PREZENTACE

Co lidem z EA opravdu jde, je televizní podání jednotlivých zápasů. Stejně jako v předchozích letech, i tentokrát se počítá s mnoha úhly kamer, skvělými opakovačkami, dvěma komentátorskými páry a fanoušky, kteří za každé situace ženou svůj tým kupředu. Zavřete oči, je to jako na skutečném stadionu!

FIFA 16 Foto:

 

4) KOMPLETNĚ PŘEPRACOVANÁ OBRANA

Cítili jste se v předchozích ročnících svázaní předem připravenými pohyby a animacemi v obraně? Vývojáři z EA šli do sebe a v obraně máte konečně volnost. Už není nouze o odražené balóny, zblokované střely a kompaktní pohyb všech obránců. I během hraní proti umělé inteligenci pocítíte, že obrana ví, co má v danou chvíli dělat. Hřebík by měl radost!

FIFA 16 Foto:

 

5) JE TO PROSTĚ FIFA

Fotbal je nejoblíbenějším sportem na planetě a v tomhle směru má FIFA skvělou výchozí pozici. Kombinace líbivé grafiky a širokých možností hratelnosti z ní každoročně dělá žádaný artikl a z tlaku konkurence nakonec budeme těžit my – hráči!

FIFA 16 Foto:

Zdeněk Princ - facebookové stránky autora

Článek

Paul Gascoigne byl taky gambler a několikrát ho chytli při krádeži Foto:

Z alkoholika švihákem! Podívejte se, jak jeden z nejslavnějších fotbalistů přestal být troskou

Britský fotbalová ikona Paul Gascoigne hraje rozhodující zápas – zápas o vlastní život. A zdá se, že by ho konečně mohl dotáhnout k vítězství.